KONTAKTY

Budeme rádi, pokud budeme v kontaktu. Každému podnětu, nápadu, pochvale, ale i stížnosti věnujeme největší prioritu a vše budeme řešit.

Kontaktovat nás můžete i prostřednictvím emailu info@emporahotels.eu .
Obrátit se samozřejmě můžete také přímo na jednotlivé hotely.

Napište námČasto kladené otázky

Před tím, než nám napíšete svůj dotaz, podívejte se prosím na časté otázky a odpovědi na ně. Pokud odpověď nenajdete, neváhejte nám napsat.

Jak dlouho dopředu musím rezervaci vytvořit?

Čím dříve tím lépe. Obzvláště v některých ročních období mohou být naše hotely plně obsazeny. Pokud si ale nejste jisti, je lepší nám určitě zavolat na recepci, kde se dozvíte aktuální stav.

Jak se stát členem Empora Clubu?

Členství v Empora Clubu je zdarma. Vaše věrnostní karta Vám bude vydána na recepcích hotelů po odevzdání vyplněného formuláře, který obdržíte na recepci hotelu. Při Vašem příštím příjezdu ji budete moci ihned využít. Během rezervace pouze uveďte číslo věrnostní karty, které Vám bylo přiděleno a na hotelu se kartou prokažte.

Jaké jsou výhody být v Empora Clubu?

Na Váš e-mail Vám budou zasílány atraktivní nabídky a novinky skupiny Empora Hotels.

Potřebuji dárkový poukaz. Na koho se obrátit?

Udělejte radost osobě, na které Vám záleží, dárkem, který skutečně potěší. Rádi se přizpůsobíme Vašim přáním a připravíme poukaz dle Vašich představ. Dárkovou poukázku na pobyt a služby Vámi vybraného hotelu je možno objednat prostřednictvím emailu na adrese: info@emporahotels.eu. Kontaktovat můžete samozřejmě také přímo jednotlivé hotely.

BUĎME V KONTAKTU

V případě jakýchkoliv dotazů a pochybností nás neváhejte kontaktovat