Pronájmy

Nově zrekonstruovaný dům se nachází v klidné a bezpečné části Malé Strany pod Pražským hradem. Dům s atriem, jehož dominantou je vzrostlý jasan, nabízí luxusní bydlení s 24 hodinovou recepcí a možností využití dalších hotelových služeb (www.ubilelilie.cz). K dispozici je podkrovní  byt 3 + kk o výměře 93 m2 s výhledem na Malou Stranu, anebo mezonetový byt 2 + 1 o velikosti 95 m2. Byty jsou vybaveny individuálně kontrolovanou klimatizací, vytápěnými podlahami a Wi-Fi připojením.

 

 

Byty v současné době nejsou volné k pronájmu.

Dům je situován v klidné lokalitě Malé Strany pod Pražským hradem. Má vlastní zahradu, zabezpečené parkování, výtah, apod. V přízemí domu je otevřena restaurace Santini Garden.

Aktuálně nabízíme pronájem lukrativních kancelářských prostor (přízemí 30 m2, 1. patro 97 m2, 3. patro 97 m2).

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel.:
+420 604 387 469 nebo na e-mailu info@peminvest.cz.

Půvabný mezonetový byt 2+1 v rekonstruovaném domě na Loretánské ulici. Dům se nachází v klidné a bezpečné lokalitě Hradčan. Byt o výměře 106 m² nabízí nezapomenutelné výhledy na Loretánské náměstí, Strahovský klášter a zahrady. Je vybaven zabezpečovacím zařízením, domovním videotelefonem, vytápěnými podlahami v koupelnách a klimatizačními jednotkami v obývacím pokoji a ložnici. Parkování je možné přímo před domem na rezidenční kartu.

Byt v současné době není volný k pronájmu.

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel.:
+420 604 387 469 nebo na e-mailu info@peminvest.cz.