Věrnostní program

EMPORA CLUB

x

Vítejte v EMPORA CLUBU, ve světě plném pohodlí a benefitů... Staňte se členem EMPORA CLUBU a těšte se z nabídek, které Vám každý měsíc přinášíme.

VÝHODY ČLENSTVÍ

 • Každý z hotelů Empora Hotels Vám připravil pestrou nabídku výhod, které můžete využít v určený měsíc na daném hotelu. Přehled benefitů naleznete vždy níže na této stránce. Přehled je pravidelně doplňován o další měsíce.
  Grand hotel Permon Vysoké Tatry, Slovensko
  Pieris Vysoké Tatry, Slovensko
  U Zlatých nůžek Praha, Česká republika
  U Zeleného hroznu Praha, Česká republika
  U Bílé lilie Praha, Česká republika
  Karolinka Holiday Homes Beskydy, Česká republika
  Landhaus Marlies Zell am See, Rakousko
 • Na Váš e-mail Vám budou zasílány atraktivní nabídky a novinky skupiny Empora Hotels.
 • K Vašim narozeninám obdržíte dárkový poukaz na 10% slevu na ubytování na jeden pobyt v jakémkoliv z hotelů skupiny Empora Hotels podle výběru. Dárkový poukaz bude zaslán pouze v případě, že vyplníte v registračním formuláři datum svého narození. Adresu trvalého bydliště (včetně popisného čísla) je třeba uvést kompletně. Změnu trvalého bydliště je třeba nahlásit e-mailem na hotelpermon@hotelpermon.sk. Pri využití poukazu nelze slevy kombinovat.
 • Členství v Empora Clubu je zdarma. Vaše věrnostní karta Vám bude vydána na recepcích hotelů po odevzdání vyplněného formuláře, který obdržíte na recepci hotelu. Při Vašem příštím příjezdu ji budete moci ihned využít. Během rezervace pouze uveďte číslo věrnostní karty, které Vám bylo přiděleno a na hotelu se kartou prokažte. Věrnostní program se vztahuje pouze na rezervace uskutečněné přímo přes hotelové stránky, anebo přes rezervační oddělení hotelů. Neplatí na rezervace zprostředkované přes cestovní kanceláře a agentury.
 • Věrnostní karta je nepřenosná.
 • Věrnostní program se nevztahuje na firemní klientelu, pouze pro individuální příjezdy.
 • O členství v klubu může požádat pouze osoba starší 18 let.

Zrušení členství: písemným oznámením odeslaným na e-mail hotelpermon@hotelpermon.sk a následným potvrzením ze strany provozovatele EMPORA CLUBU, čímž členství v klubu zanikne.